Skip links

Unikátní nápoj z cukrové třtiny

Z hlubin asijských džunglí a rukou poctivé česko-slovenské malovýroby až k tobě do ledničky. Vyzkoušej novou chuť, kterou si zamiluješ.

Výhody HuriCane

Bohatý na vitamíny

Vysoký obsah vitamínů a antioxidantů

Bez přidaných aditiv

100 % přírodní nápoj, bez přidaných cukrů, konzervantů a barviv

Zdroj energie

Přírodní zdroj energie v podobě pomalých cukrů, které tělo postupně uvolňuje a získává tak energii

Veganské složení

Jsme hrdým partnerem organizace V-label. Sběr surovin i výroba nápoje probíhá se silným důrazem na ekologii

Unikátní nápoj

Huricane je nový nealko nápoj z třtinové šťávy. Tedy nový je vlastně jen v Česku, neboť v horkém podnebí zemí jihovýchodní Asie, latinské Ameriky nebo severní Afriky si místní obyvatelé oblíbili jeho jedinečnou chuť už před staletími. Tuto chuť ti nyní přinášíme i do Česka a věříme, že si ji zamiluješ také. HuriCane není jen džus z vylisované cukrové třtiny. Její přirozenou nasládlou chuť jsme krásně zkontrastovali přidáním citronové šťávy a výtažků z třešní a bambusu. Zapomeň na slazené vody a přejdi na kvalitu, za kterou se ti tvé tělo odmění.

Benefity cukrové třtiny

Pro koho je HuriCane určený a kdy je dobré ho pít

Snídaně/práce

HuriCane je neuvěřitelně chutný způsob, jak si dodat energii na celý den! Nabudí tě a podpoří tvou kreativitu, takže je vhodný i jako zdravá náhrada energiťáku nebo kávy.

Sport

Určitě už víš, že příjem sacharidů je pro tvoje tělo důležitý. Doplň si je s HuriCane a sleduj ty výkony! HuriCane obsahuje přírodní pomalé cukry, které se na rozdíl od jiných slazených nápojů uvolňují postupně a tělo je snadněji spálí ve formě energie.

Pohoda/relax s přáteli

HuriCane je jasná volba bez ohledu na to, jestli máš zrovna chuť na nealko a chceš zdravou bombu plnou vitamínů a antioxidantů, anebo si chceš dát alkoholický nápoj a otřepané drinky už tě nebaví.

Náš příběh

Poprvé jsme se s cukrovou třtinou setkali na dovolené. Omylem, nevědomky a s opicí, která by mohla konkurovat King Kongovi. Vystupovali jsme z taxíku a všimli jsme si chlapíka, který v malém pojízdném vozíku lisoval zelenou tekutinu z jakýchsi divných bambusů.

Netušili jsme, o co se jedná, ale vypadalo to zdravě a podával to s kostkami ledu. SOLD!

Už po prvním loku přišlo velké „mňam“. S chlapíkem jsme se dali do řeči a zjistili, že poprvé v životě pijeme šťávu z vylisované cukrové třtiny. Byla sladká, ale zároveň osvěžující a plná nové chuti. Když prodavač viděl, jak nám chutná, usmál se na nás a prohlásil, že tohle je ta nejzdravější věc, jakou jsme kdy pili. Zasmáli jsme se a dál si vychutnávali ten sladký nápoj. Přišlo nám zvláštní, proč se nám to pořád snaží prodat. Vždyť jsme si to už koupili :).

Zvědavost je jedna věc, potřeba mít pravdu druhá, a tak jsme hned začali googlit, jak moc nás ten chlápek tahá za nos. K našemu velkému údivu jsme ale zjistili, že na omylu jsme my. Nenašli jsme ani jediný negativní článek nebo zmínku o neblahých dopadech šťávy z cukrové třtiny. Přestože jsme se cíleně snažili najít nějaké špatné zprávy, naráželi jsme jen na samé články o jejích pozitivních benefitech. Všude jsme se dočetli jen o tom, jak je třtinová šťáva zdravá, plná vitamínů a antioxidantů, a že je vhodná i jako prevence proti různým zdravotním problémům. Taky jsme se dozvěděli, že jediný džus, který je ještě zdravější, je rajčatový. Ale upřímně… kdo by to pil :).

„Sugar cane“ jsme si pak kupovali až do konce dovolené. Chuť nápoje jsme si oblíbili a nemohli se jí nabažit. Pili jsme ho samotný, s ginem, s proseccem, s citrónovou šťávou, vyráběli jsme si z něj vlastní míchané drinky. Každá kombinace přitom byla něčím zajímavá.

Po návratu domů nás dostihla trpká realita. Šťáva z cukrové třtiny se u nás nedala sehnat. Na Slovensku ani v okolních zemích. A tak nás napadlo dovézt ji k nám a vytvořit vlastní recepturu drinku z cukrové třtiny, který bude chutný, zdravý a vhodný jako každodenní náhrada energiťáků, nekvalitních džusů a kofeinových nápojů.

Byl to náročný proces, stálo nás to všechno, co jsme měli, ale dostali jsme ji na Slovensko a vytvořili nový brand, unikátní recepturu v kombinaci s citrónem, japonským bambusem a extraktem z třešní. Produkt byl na světě.

Milujeme to, dáváme do toho všechno a věříme, že nám pomůžete rozšířit HuriCane mezi co nejvíc lidí, ať si tenhle drink můžeme všichni společně užívat i nadále 🙂

Pst, jestli ti už bylo osmnáct, máme pro tebe šikovný recept

Namíchej si svůj vlastní drink s HuriCane podle chuti. Doporučujeme kombinaci s ginem anebo proseccem.

Po namíchání drinku nás nezapomeň označit na Instagramu s hashtagem #huricanedrink